Dovanų rinkinys pirčiai/voniai
search
  • Dovanų rinkinys pirčiai/voniai

Dovanų rinkinys.

38,50 €

Dovanų rinkinys voniai/pirčiai.

Rinkinį sudaro: keramikinė vonelė druskoms, detoksikuojanti druska, epsom druska( su magnių), negyvosios jūros druska, negyvosios jūros dumblas, pušų ir frankenceno eteriniai aliejai. (eterinius aliejus galite rinktis iš parduotuvėje esančių)


Kiekis
Turime

  Duomenų apsauga

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Keramikinė vonelė- estetiškam, patogiam rinkinyje esančių produktų naudojimui.

Detox druska- organizmo valymui ir atpalaidavimui.

Epsom druska - rekomenduojama kaip saugus būdas pakelti magnio bei sieros lygį orgamizme.

Negyvosios jūros druska - tai magnio, kalio, kalcio, natrio, cinko, geležies ir silicio junginiai, boro ir jodo druskos ir daugelis kitų. Didelė natūralių mineralų ir mikroelementų koncentracija daro gerą poveikį visam organizmui.

Negyvosios jūros dumblas - įvyniojimai į mineralinį dumblą padeda gydyti celiulitą, jis neutralizuoja toksinus, tonizuoja, maitina, glotnina, švelnina odą, didina jos elastingumą. Negyvosios jūros purvas pagerina kraujo cirkuliaciją ir odos ląstelių atsinaujinimą, detoksikuoja odą ir pašalina nešvarumus.

Pušų eterinis aliejus - gerai veikia viršutinių kvėpavimo takų ir sinusų infekcijas. Tirpiklis, baktericidas ir dezinfekavimo priemonės. Į skardinį dubenėlį įpilkite šilto vandens arba druskos, galite įlašinkite 10 - 15 lašų pušų eterinio aliejaus ir pastatykite šilčiausiame pirties kampe ir mėgaukitės lengvu kvėpavimu.

Frankenceno eterinis aliejus - vienas tinkamiausių pasirinkimų pirtyje. Ypač jei į pirtį keliaujate su noru apsivalyti tiek fiziškai, tiek dvasiškai. Tai puikus ritualinis aliejus. Į skardinį dubenėlį įpilkite šilto vandens arba druskos, galite lašinti  įlašinkite 15 - 30 lašų frankincenso aliejaus ir pastatykite šilčiausiame pirties kampe. Aromatas labai greitai užpildys pirtį, lepins Jūsų kvėpavimo takus, nuramins protą ir atpalaiduos kūną. Kadangi frankincensas draugiškas odai, jau gerai suprakaitavus galite įtrinti visą kūną 1 -2 lašeliai gryno aliejaus. Užlašinkite kvapnius lašelius ant delnų, patrinkite tarpusavyje ir energingai įsitrinkite kūną.
lg_02
3 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.