BENDROSIOS NUOSTATOS

  1. Www.villagemade.lt internetinės parduotuvės (toliau - Parduotuvė) taisyklės (toliau - Taisyklės) taikomos Klientui, teikiančiam užsakymą ir įsigyjant prekes www.villagemade.lt, individualios veiklos nr. 921351, Širvintos Parduotuvėje.
  2. Pardavėjas turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu (nurodomos prie užsakymo).
  3. Klientui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo Parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir su jomis sutinka, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo sutikimą su Taisyklėmis paspausdamas „SUSIPAŽINAU IR BESĄLYGIŠKAI SUTINKU“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo, priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Parduotuvės Taisyklėmis.
  4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai ar kitos nepageidaujamos pasekmės kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.


UŽSAKYMO PATEIKIMAS

1. Norėdami pirkti produktą, pasirinkite norimą kiekį ir spauskite „Pirkti". Norėdami tęsti apsipirkimą, spauskite „Tęsti apsipirkimą". Norėdami apmokėti užsakymą spauskite „Apmokėti".

2. Užsakymas suformuojamas penkiais paprastais žingsniais:

2.1. Suformuojate norimų prekių krepšelį;

2.2. Prisijungiate/užsiregistruojate;

2.2. Suvedate kontaktinius duomenis, reikalingus įvykdyti užsakymą. Asmeninė informacija nebus naudojama jokiais kitais tikslais, tik užsakymo įvykdymui;

2.3. Krepšelyje nurodote pristatymo būdą;

2.4. Pasirenkate mokėjimo būdą ir spaudžiate „Mokėti".

3. Po užsakymo patvirtinimo į Jūsų el. pašto dėžutę atsiųsime užsakymo patvirtinimą.

4. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo ir atsiskaitymo būdo, Jūs atliksite apmokėjimą.

PREKIŲ PRISTATYMAS

5. Pristatymo būdai:


5.1. Pristatymas paštu – AB Lietuvos paštas siuntą Jums pristatys per 2-7 d.d.

       Pristatymo įkainiai:

                        - siuntos iki 0,5 kg. – 1.50 Eur.

                        - siuntos iki 2 kg. – 2.00 Eur.


                        - siuntos iki 3 kg. – 2.50 Eur.

                        - siuntos iki 5 kg. – 3.50 Eur.

                        - siuntos iki 10 kg. – 4.00 Eur.

                        - siuntos iki 20 kg. – 5.00 Eur.

                        - siuntos iki 30 kg. – 7.00 Eur.5.2. Pristatymas į Omniva paštomatus. Kaina - 2.50 Eur. visoms siuntoms visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Komentare turite nurodyti paštomatą, į kurį pageidaujate gauti siuntą.
Nenurodžius konkretaus paštomato, siunta pristatoma į artimiausią paštomatą pagal Jūsų nurodytą gyvenamosios vietos adresą.

5.3. Pristatymas su Omniva tiesiai į namus per kurjerį. Paslaugos kaina - 5.50 Eur.

5.4. Atsiėmimas Vilniuje ir Širvintose – individualiai sutarsime abiems pusėms tinkamą laiką ir vietą siuntos pristatymui (šiuo metu negalioja).

   


ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

6. Atsiskaitymo būdai:

6.1. Apmokėjimas internetu – per paysera.lt sistemą. Būsite nukreipti į savo el. bankininkystę, atsiskaitymas iškart (kol kas šis apmokėjimo būdas negalimas);

6.2. Bankinis pavedimas – išankstinę sąskaitą galėsite apmokėti banko pavedimu, atsiskaitymas galimas ir vėliau.