BENDROSIOS NUOSTATOS

  1. Www.villagemade.lt internetinės parduotuvės (toliau - Parduotuvė) taisyklės (toliau - Taisyklės) taikomos Klientui, teikiančiam užsakymą ir įsigyjant prekes www.villagemade.lt, Dominykas Šimoliūnas, individualios veiklos nr. 1253010 elektroninėje parduotuvėje.

  2. Pardavėjas turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu (nurodomos prie užsakymo).

  3. Klientui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymo Parduotuvėje, jeigu jis nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir su jomis sutinka, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo sutikimą su Taisyklėmis paspausdamas „SUSIPAŽINAU IR BESĄLYGIŠKAI SUTINKU“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo, priešingu atveju laikoma, jog Klientas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Parduotuvės Taisyklėmis.

  4. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai ar kitos nepageidaujamos pasekmės kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.


UŽSAKYMO PATEIKIMAS

1. Norėdami pirkti produktą, pasirinkite norimą kiekį ir spauskite „Pirkti". Norėdami tęsti apsipirkimą, spauskite „Tęsti apsipirkimą". Norėdami apmokėti užsakymą spauskite „Apmokėti".

2. Užsakymas suformuojamas penkiais paprastais žingsniais:

2.1. Suformuojate norimų prekių krepšelį;

2.2. Prisijungiate/užsiregistruojate;

2.2. Suvedate kontaktinius duomenis, reikalingus įvykdyti užsakymą. Asmeninė informacija nebus naudojama jokiais kitais tikslais, tik užsakymo įvykdymui;

2.3. Krepšelyje nurodote pristatymo būdą;

2.4. Pasirenkate mokėjimo būdą ir spaudžiate „Mokėti".

3. Po užsakymo patvirtinimo į Jūsų el. pašto dėžutę atsiųsime užsakymo patvirtinimą.

4. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo ir atsiskaitymo būdo, Jūs atliksite apmokėjimą.

5. Prekės siunčiamos tokia tvarka:

5.1. Užsakymus išsiunčiame per 1-2d.d.


PREKIŲ PRISTATYMAS

6. Pristatymo būdai:


6.1. Pristatymas paštu – AB Lietuvos paštas siuntą Jums pristatys per 2-7 d.d.

6.2. Pristatymas į Omniva paštomatus - paprastai pristatoma per 1-3 d.d. (laikinai nėra taikomas)

6.3. Pristatymas į Itella atsiėmimo taškus - paprastai pristatoma per 1-3 d.d.

6.4. Pristatymas Itella kurjeriu į nurodytą adresą - paprastai pristatoma per 1-2 d.d.

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES


7. Atsiskaitymo būdai:

7.1. Apmokėjimas internetu – per paysera.lt sistemą. Būsite nukreipti į savo el. bankininkystę, atsiskaitymas matomas iškart (laikinai nėra taikomas);

7.2. Bankinis pavedimas – išankstinę sąskaitą galėsite apmokėti banko pavedimu, atsiskaitymas galimas ir vėliau, bet ne vėliau kaip per 2 d.d. Šiuos atsiskaitymus matome vėliau, tad, norint greičiau gauti savo užsakymą ir atlikus bankinį pavedimą, rekomenduojame pavedimo kopiją atsiųsti: info@villagemade.lt.


PREKIŲ GRĄŽINIMAS

8.1. Remiantis 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių, pirkėjas, įsigijęs prekių elektroninėje parduotuvėje www.villagemade.lt  turi teisę per 14 dienų nuo jų įsigijimo grąžinti prekes pardavėjui.

8.2. Norėdami atsisakyti prekių, privalote užpildyti, pasirašyti ir išsiųsti laisvos formos prekių grąžinimo formą el. paštu info@villagemade.lt

8.3. Apie prekių grąžinimą privalote mus informuoti vėliausiai per 14 dienų nuo tada, kai prekė buvo pristatyta.    

8.4. Norėdami sužinoti tikslias prekių grąžinimo sąlygas galite susisiekti su mumis el. paštu info@villagemade.lt arba telefonu +370 614 74733.

8.5. Jei atsisakysite pirkinio, pinigus Jums grąžinsime per 7 darbo dienas nuo prašymo gavimo. Pinigai bus pervesti į banko sąskaitą, iš kurios buvo darytas pavedimas teikiant užsakymą. Transportavimo išlaidos bus padengiamos tik tuo atveju jeigu tai iš anksto buvo suderinta su mumis.

8.6. Grąžinimo garantija negalioja šiais atvejais:

a) Prekės pakuotė pažeista ir akivaizdu, kad prekė buvo naudojama.

8.7. Pirkėjas turi užtikrinti, kad siuntimo pakuotė būtų saugi ir prekė nebūtų sugadinta ją transportuojant.