Kondicionuojantis emulsiklis BTMS-50 80%, 100g Padidinti

Kondicionuojantis emulsiklis BTMS-50, 50g/100g

Nauja prekė

BTMS-50 kondicionuojantis emulsiklis, dar žinomas kaip Behentrimonium Methosulfate, yra dažniausiai naudojamas augalinis emulsiklis.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

4,00 €

Apie prekę

BTMS-50 kondicionuojantis emulsiklis, dar žinomas kaip Behentrimonium Methosulfate, yra dažniausiai naudojamas augalinis emulsiklis. Jis gali būti naudojamas plaukų kondicionieriuose, odos priežiūros priemonėse, tokiose kaip kremai ir losjonai bei šveitimo priemonės. BTMS-50 taip pat naudojamas silikonui emulguoti, papildant jo asortimentą plaukų priežiūros priemonėse. „BTMS 50“ priklauso ketvirtinių amonio kondicionierių kategorijai, o žaliava gaunama iš natūralaus augalinio aliejaus „Colza“ arba dar vadinamo rapsų aliejumi. Tai yra ir švelnus pirminis emulsiklis, ir veiksmingas kondicionierius, suteikiantis glotnumo jausmą, kai naudojamas odos ir plaukų priežiūros priemonėse. Šios rūšies kondicionieriai, dedami į gaminamų produktų sudėtį, nepašiaušia plaukų, su jais lengva susitvarkyti ir yra tarsi šilkiniai. Oda, kai šiuo emulsikliu gaminami  losjonai ir kremai, tampa minkštesnė, lygesnė.

 

Rekomenduojamas naudojimo procentas yra 1–12%. Realistiškesnė rekomendacija yra apie 5–7% tipiškų produktų, tokių kaip plaukų kondicionieriai, naudojimo.

Šiame gaminyje nėra pavojingų tirpiklių ir jis lengvai paruošiamas.

 

Pastaba: Šis produktas turi savitą kvapą, kuris gali nustebinti, jei niekada anksčiau jo nepajutote. Kvapas nejuntamas pagamintuose produktuose, kai emulsiklio naudojama ne daugiau kaip 15%

 

Naudojimas:

- Įmaišyti į kosmetikos priemones (kremuose, losjonuose, balzamuose, kondicionieriuose – 1-12%), dedama į emulsiklių, aliejinę kosmetikos gamybos fazę

 

Kontraindikacijos: individualus Behentrimonium Methosulfate netoleravimas

 

Laikymas:

- Atidarius produktą, rekomenduojama laikyti tamsioje vietoje

- Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

 

Produktas parduodamas plastikiniuose maišeliuose po 50g ir 100g

 

INCI: Cetearyl Alcohol and Behentrimonium Methosulfate

Pagaminta: Prancūzijoje

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI RECEPTAI SU ŠIUO PRODUKTU:

KIETASIS ŠAMPŪNAS
KIETASIS KONDICIONIERIUS
AKSOMINIS RANKŲ KREMAS
14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: