Diatominė žemė, 100g Padidinti

Diatominė žemė, 100g/500g

Nauja prekė

Tai maistinė (food grade) diatominė žemė.

Ši natūrali medžiaga buvo naudojama šimtmečius kaip veiksmingas daugelio skirtingų problemų, susijusių su grožiu, sveikata ir namais, sprendimas.

Smulkiau

5,00 €

  • 500g
  • 100g

Apie prekę

Diatomitas - nuosėdinė uoliena, kurią sudaro titnagdumblių skeletai. Diatomitą sudaro: 86 % silicis, 5 % natris, 3 % magnis ir 2 % geležis.

Ši natūrali medžiaga buvo naudojama šimtmečius kaip veiksmingas daugelio skirtingų problemų, susijusių su grožiu, sveikata ir namais, sprendimas.

Dėl švelniai abrazyvinės diatominės žemės savybės, ji sukuria neįtikėtinai veiksmingą žaliavą, skirtą naminei dantų pastai. Tiesiog sumaišykite lygiomis dalimis maistinės diatominės žemės su kokosų ar alyvuogių aliejumi.

Ši dantų pasta labai gerai išvalys dantis ir sumažins ėduonį, tuo pačiu užtikrins dantų ir dantenų aprūpinimą sicilio dioksidu, kuris remineralizuoja ir gydo dantis bei dantenas.

Buvo įrodyta, kad silicis yra neįtikėtinai puiki priemonė išlaikyti gražią ir sveiką odos išvaizdą, padidina kolageno gamybą 50%. Kolagenas apsaugo odą nuo žalingo saulės poveikio ir elastingumo praradimo. Taip išsaugoma jaunatviška oda.

Kadangi diatominė žemė turi neįtikėtinai aukštą silicio dioksido kiekį, tai ideali žaliava veido kaukių gamybai brandžiai, senstančiai odai.

Kombinuodami miltelius su mėgstamu veido aliejumi, sukuriate nuostabų veido valiklį, kuris švelniai išplauna, pašalindamas negyvas odos ląsteles ir kitus veido nešvarumus. Kadangi šis produktas yra visiškai natūralus, nereikia nerimauti dėl odos sudirginimo, kuris yra dažnas su daugeliu komercinių veido šveitiklių, kurie yra papildomi cheminėmis medžiagomis.

Daugelyje komercinių dezodorantų yra kenksmingų cheminių medžiagų, kurios gali patekti į kraują. Todėl diatominė žemė kaip natūralus dezodorantas yra geriausias būdas kovoti su nepageidaujamu kvapu, išlaikant jūsų kūną saugų ir sveiką.

Tiesiog sumaišykite diatominės žemės miltelius su natūraliu aliejumi, tokiu kaip kokoso arba alyvuogių aliejus. Milteliai absorbuoja bet kokius kvapus ir užtikrina sausą odą visą dieną.

Panašiai kaip soda, diatominė žemė yra neįtikėtinai veiksmingas būdas neutralizuoti blogus buities kvapus (šaldytuvas, šiukšliadėžė…)

Tiesiog pastatykite dėžutę su milteliais vietose, iš kurių kyla kvapai, arba pabarstykite miltelius kambario kampuose.

Silicio dioksido trūkumas susijęs ir su plaukų slinkimu ir lūžinėjančiais, silpnais plaukais. Žmonės praranda maždaug 100 plaukų per dieną, tačiau sveikiems žmonėms šie plaukai atsinaujina. Esant silicio dioksido trūkumui, galvos oda neatkuria naujų plaukų, kad pakeistų tuos, kuriuos jis prarado.

Naudojimas/vartojimas:

- Veidui, kūnui, plaukams

- Dantų ir burnos higienai

- Žarnynui ir kaulams

- Namams

- Vartoti: 1 arbatinį šaukštelį su kaupu išmaišyti su 120ml vandens, išgerti iškart ir dar išgerti 1 stiklinę vandens. Visą dieną rekomenduojama vartoti daug vandens. Per detoksikacijos periodą kelias dienas gali skaudėti pilvą, pykinti ar galimi į gripo požymius panašūs simptomai (tai normalu ir per kelias dienas praeina). Vartoti galima ir įmaišius į sultis ar jogurtą. Kai kurie žmonės diatominę žemę vartoja prieš miegą, o ne rytais, kiti vartoja 3 kartus per dieną. Neatsižvelgiant į tai, kada, kiek kartų ir su kuo vartojama diatominė žemė, ją vartojusieji teigia, kad pasidarė energingesni, geriau išsimiega, oda, plaukai ir nagai tampa ženkliai sveikesni.

Kontraindikacijos: individualus diatominės žemės/silicio dioksido netoleravimas

 

Laikymas:

- Atidarius produktą, rekomenduojama laikyti tamsioje, sausoje vietoje.

- Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių

 

Produktas parduodamas plastikiniuose maišeliuose po 100g. arba 500g.

Pagaminta: JAV/PERU

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI RECEPTAI SU ŠIUO PRODUKTU:

NATŪRALI DANTŲ PASTA

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: