Receptai.... Yra 18 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų
 • 10,00 € Yra sandėlyje

  Tai puikus ir klientų pamėgtas produktas visų tipų plaukams! Čia pateikiamas kietojo šampūno receptas su nuorodomis į sudėtines dalis. Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus skystosios medžiagos: eteriniai aliejai, aliejai) ir pasigaminti 100g šampūno.

  10,00 €
  Yra sandėlyje
 • 8,00 € Yra sandėlyje

  Tai maitinantis ir plaukus puoselėjantis kietasis kondicionierius!Čia pateikiamas kietojo kondicionieriaus receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus skystosios medžiagos: eteriniai aliejai, aliejai) ir pasigaminti 120g kondicionieriaus.

  8,00 €
  Yra sandėlyje
 • 10,00 € Yra sandėlyje

  Tai maitinantis ir drėkinantis kietasis kūno losjonas! Naudojimas: išsimaudžius, išsitepti losjonu, perteklių nuplauti srove vandensČia pateikiamas kietojo kūno losjono receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia  ir pasigaminti 120g losjono (žemiau nurodyta, kas sudaro...

  10,00 €
  Yra sandėlyje
 • 8,00 € Yra sandėlyje

  Tai šildantis ir kvėpavimo takus lengvinantis krūtinės ir pėdų tepaliukas.Čia pateikiamas  receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus eterinius aliejus, juos reikia pirkti atskirai) ir pasigaminti 120ml tepaliuko.

  8,00 €
  Yra sandėlyje
 • 10,00 € Yra sandėlyje

  Tai lūpas minkštinantis lūpų balzamas.Čia pateikiamas balzamo receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus aliejai) ir pasigaminti 15g balzamo (apie 3vnt.)

  10,00 €
  Yra sandėlyje
 • 7,00 € Yra sandėlyje

  Tai lūpas saugantis nuo šalčio lūpų balzamas.Čia pateikiamas balzamo receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus aliejai) ir pasigaminti 15g balzamo (apie 3vnt.)

  7,00 €
  Yra sandėlyje
 • 15,00 € Yra sandėlyje

  Tai valomasis makiažo pienelis, nedirginantis akių.Čia pateikiamas pienelio receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Taip pat ir čia galite užsakyti visas dalis (tereikia įsidėti šį receptą į krepšelį).

  15,00 €
  Yra sandėlyje
 • 10,00 € Yra sandėlyje

  Tai rankų balzamas šiurkščiai rankų odai.Čia pateikiamas balzamo receptas su nuorodomis į sudėtines dalis.Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus aliejus) ir pasigaminti 100ml balzamo

  10,00 €
  Yra sandėlyje
 • 10,00 € Yra sandėlyje

  Tai natūralus antiperspirantas, dezinfekuojantis, o ne užkemšantis prakaito liaukas. Čia pateikiamas antiperspiranto receptas su nuorodomis į sudėtines dalis. Jeigu nesate tikri, ar produktas tiks ir patiks, galite užsisakyti pagrindines dalis čia (išskyrus aliejus) ir pasigaminti 50ml antiperspiranto,

  10,00 €
  Yra sandėlyje
 • 10,50 € Yra sandėlyje
  Nauja

  Tai maitinantis ir drėkinantis kūno sviestas, pasižymintis antioksidacinėmis, regeneruojančiomis ir odos elastingumą atstatančiomis savybėmis. Visas sudėtines dalis rasite mūsų el. parduotuvėje arba galite užsisakyti čia rinkinuką priemonių, skirtų pasigaminti 1 indeliui sviesto (išskyrus kai kurias skystąsias medžiagas). Skanaus!

  10,50 €
  Yra sandėlyje
 • 12,00 € Yra sandėlyje
  Nauja

  Tai kietasis masažo aliejus/losjonas, kuris drėkina, maitina kūno odą masažo metu. Tai masažuoklis ir masažo aliejai viename.

  12,00 €
  Yra sandėlyje
 • 6,00 € Yra sandėlyje
  Nauja

  Šie vaško kubeliai naudojami su vaško žvakėmis ar aromaterapijai skirtose šildyklėse.Vaško kubeliai, veikiami šilumos, lėtai tirpsta, skleisdami aromatą.Galima kaitinti keletą kartų, galima naudoti skirtingus kvapus vienu metu taip sukuriant mėgstamiausią kompoziciją.Pasigaminkite patys pagal receptą apačioje, užsisakykite ingredientus 120g produkto...

  6,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 18 dalykų